Új ST25 Design pálcás kerítés a Steelvent-től

Steelvent ST25/2 Design keretbe foglalt pálcás kerítés

Elérhető keret nélküli vagy keretbe foglalt kivitelben

A Steelvent legújabb, modern és esztétikus megjelenésű ST25 Design pálcás kerítésrendszere minden igényt kielégít. Erős és tartós alapanyagokból készül, a felület ellenállóságáról pedig a háromrétegű, UV-stabil felületvédelem gondoskodik.

A kiváló minőségű ST25 Design kerítés a legmodernebb technológiákkal készül (speciális lézervágás, lézerhegesztés), melynek köszönhetően az acél szelvények csatlakozása rendkívül esztétikus és pontos.

Steelvent ST25/1 Design keret nélküli pálcás kerítés
Steelvent ST25/1 Design keret nélküli pálcás kerítés

A Steelvent ST25 Design pálcás kerítés tökéletes választás családi vagy társas házak lekerítésére. A körbekerítendő terület frontoldalán elhelyezve az ST25 Design pálcás kerítés harmonikusan egészíti ki a telek hátsó és oldalsó területét elkerítő Steelvent 3D vagy 2D táblás kerítéseket. A kerítésmezők telepítése gyors és egyszerű, minden mező magassága könnyen állítható.

Kétféle kivitel

Az ST25 Design pálcás kerítésrendszer kétféle változatban érhető el.

  • keret nélküli kivitel: Az ST25/1 Design pálcás kerítés esetében a függőleges rudak alul és felül is túllógnak a vízszintes tartókon. A túlnyúló pálcáknak köszönhetően a kerítés egyszerre esztétikus megjelenésű és biztonságos. Akár beton pillérekre is felszerelhető.
  • keretbe foglalt kivitel: Az ST25/2 Design pálcás kerítés esetében a függőleges pálcák egy keretbe vannak foglalva. Ez a kialakítás letisztult, modern megjelenést kölcsönöz, ugyanakkor a keretbe foglalt szerkezet miatt a stabilitás és a biztonsági funkció is megmarad.
Steelvent ST25/2 Design keretbe foglalt pálcás kerítés
Steelvent ST25/2 Design keretbe foglalt pálcás kerítés

Az ST25 Design pálcás kerítések főbb jellemzői:

  • szélesség: egységesen, kiviteltől függetlenül 200 cm
  • magasság: 100, 120, 150 vagy 170 cm
  • felületkezelés: horganyzott szelvények + UV-stabil porszórás
  • keret: 40×40 és 30×40 mm-es masszív zártszelvény
  • betételem: a pálcák 20×20 mm-es zártszelvényből készülnek
  • az oszlopok erős acélból készülnek 2-féle kialakítással:
    60x60 mm-es betonozható, könnyen állítható rögzítő fülekkel vagy 60x60 mm-es talpas kialakítású, mely könnyen dűbelezhető
  • kompatibilitás a piacon kapható legtöbb előre gyártott lábazati betonelemmel
A hírben szereplő termékek
Új
Steelvent ST25/2 Design pálcás kerítés
 
Steelvent ST25 Design pálcás kerítés

A Steelvent ST25 Design pálcás kerítésrendszer minden igényt kielégít, erős és tartós alapanyagokból készül, az ellenállóságról a háromrétegű, UV-stabil felületvédelem gondoskodik. Ezt a kiváló minőségű és esztétikus megjelenésű kerítést a legmodernebb lézertechnológiával gyártják. Az ST25 Design pálcás kerítésrendszer elérhető keret nélküli (ST25/1) és keretbe foglalt (ST25/2) változatban. A keret nélküli kivitel esetében nincs alsó, felső és oldalsó keret, míg a keretbe foglat változatnál a teljes pálcás kerítésmező egy keretbe van foglalva. A Steelvent ST25 Design pálcás kerítések – kiviteltől függetlenül – egységesen 200 cm szélesek, a magasságuk pedig 100, 120, 150 vagy 170 cm lehet.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
Kategóriák
Kerítések
Kerítések
Kerítéskapuk
Kerítéskapuk
Ipari kapuk, garázskapuk, kapuk, kerítések
Ipari kapuk, garázskapuk, kapuk, kerítések
Épületszerkezetek
Épületszerkezetek
Épületszerkezetek

Nyílászáró, szigetelés, burkolat, ...

Épületgépészet

Kazán, klíma, légkezelő, szaniter, ...

Épületvillamosság

Elosztó, lámpa, tűzjelző, kamera, ...

Berendezések

Utcabútor, targonca, irodabútor, ...

Eszközök

CAD szoftver, hőkamera, vésőgép, ...