Letöltések








Az Almeva rozsdamentes acél rendszer egy modern, korszerű égéstermék-elvezető rendszer, amely gáz-, olaj- és szilárd tüzelésű kazánok égéstermékeinek elvezetésére szolgál. Alkalmazható mind természetes huzatú kémények kialakítására, mind túlnyomásos rendszerek kialakítására, nedves és száraz üzemmódra egyaránt.

A STARR egy PPH műanyag füstelvezető rendszer merevfalú csövekből, idomaikból és kiegészítőkből. Ez a rendszer kondenzációs és alacsony hőmérsékletű kazánok égéstermékének elvezetésére szolgál, ahol a kazánból kilépő égéstermék hőmérséklete nem nagyobb mint 120°C. Elsősorban túlnyomásos és magas nyomású tüzelő berendezésekhez alkalmazható, de természetesen alkalmazható természetes huzatú elvezetésekhez is. Nem alkalmazható olyan tüzelőberendezésekhez, ahol koromégés léphet fel. Alkalmas nedves üzemmódra. Elsősorban gázzal üzemelő (L, H) készülékek égéstermék elvezetésére használható, de használható folyékony tüzelőanyagokhoz is (LTO ahol a kéntartalom ≤0,2%, kerozin.)

Az Almeva Quadra TW25 rozsdamentes acél kéményrendszer szilárd tüzelésű készülékekhez, különösen kályhákhoz alkalmas, amelyek alnyomással működnek és külső égéslevegő-ellátáshoz kell csatlakoztatni őket. Ez a rendszer széleskörűen alkalmazható az alacsony energiafelhasználású és passzívházakban, és alkalmas a régebbi épületekben, ahol megnövekedett légellátási követelmények vannak.

Az Exodraft mesterséges kéményhuzat rendszerek fejlett technológián alapulnak, a biztonságos és egyszerű funkcionalitásra összpontosítva. Ezek a funkciók biztosítják a kéményhuzat hatékony és megbízható megoldásait. Fontos a megfelelő típusú es nagyságú ventilátor és az ehhez illeszkedő kiegészítők kiválasztása. Az Almeva portfólijában gázkazánokhoz és gázkandallókhoz alkalmas égéstermék ventilátorok egyaránt szerepelnek.

A DK egy rozsdamentes acél égéstermék-elvezető, koncentrikus rendszer, rozsdamentes acél betéttel, amelyet gáztüzelésű készülékek égéstermék-elvezetésére és levegőellátására tervezték. A belső betét tokjában tömítés található, így ez a rendszer túlnyomásos működésre is alkalmas. A külső palást miatt a rendszert kizárólag beltéri beépítésre, felszerelésre tervezték. Az Almeva termékportfóliójában a DK rendszer DN80/125-től DN400/600 mm átmérőig szerepel.