Letöltések


A Viega Advantix Vario zuhanylefolyók és fali lefolyók erőssége az egyediségükben rejlik. A lefolyók különösebb erőfeszítés nélkül milliméter pontosan méretre vághatók, szükség esetén a zuhanylefolyók még akár meg is hosszabbíthatók.

Présidomrendszer ötvözetlen, 1.0308 anyagszámú acélból készült présidomokkal, DIN EN 10255 és DIN EN 10220 / DIN EN 10216-1 valamint DIN EN 10220 / DIN EN 10217-1 szerinti fekete, horganyzott, ipari lakkozott és porbevonatos acélcsövekhez.



A Viega a klasszikustól a design megoldásokig kínál vízelvezetési elemeket berendezési tárgyakhoz. Akár hagyományos PP vagy krómozott sárgaréz szifonokról, akár speciális zuhanyszifonokról vagy design kádtöltő megoldásokról van szó.


Számos kialakítás közül választhat a Viega Prevista előfalas szereléstechnológiái közül, legyen szó száraz vagy nedves építési rendszerről. Design működtetőlapokkal egyedivé varázsolhatja vizes helyiségeit, melyek az összes Prevista tartállyal kompatibilisek.

Présidomrendszer ötvözetlen, 1.0308 anyagszámú acélból készült présidomokkal, DIN EN 10255 és DIN EN 10220 / DIN EN 10216-1 valamint DIN EN 10220 / 10217-1 szerinti fekete és horganyzott acélcsövekhez, a DVGW G 260 munkalap szerinti gázok esetén a DVGW-?TRGI 2018 (DVGW G 600 munkalap) / DVFG-?TRF 2012 szerinti gázvezetékek szereléséhez.