Letöltések
Műszaki adatok





A TROX közismert tervezőkkel és építészekkel együtt fejlesztette ki a mennyezetre, falra, lépcsőházba, illetve padlóba építhető befúvókat és rácsokat, melyek nem csak esztétikus látványelemek, de megfelelnek a magas szellőztetési és akusztikai elvárásoknak is.

A sugárfúvókák ideális választások olyan helyeken, ahol a levegőnek nagy távolságra kell eljutnia a tartózkodási zónáig, különösen akkor, ha a levegő elosztása mennyezeti befúvókon keresztül nem lehetséges vagy nem praktikus. Ilyenek például a nagy helyiségek, mint a csarnokok, szerelőhelyiségek, stb. Az állítható vagy rögzített sugárfúvókák alumíniumból készülnek, elhelyezhetők falba, és téglalap vagy kör keresztmetszetű csatornákba.

Kicsi, kör keresztmetszetű tűzvédelmi csappantyú a tűz tűzszakaszok közti légcsatornákon keresztüli terjedés megakadályozására, tíz névleges méretben elérhető.




Az állandó térfogatáram precíz szabályozásához.

Az X-CUBE X2 légkezelő gép sorozat egy újonnan kifejlesztett termékcsalád mellyel a TROX a kis és közepes térfogatáramok területén bővíti kínálatát. Az X2 szinte minden alkalmazáshoz egyedileg konfigurálható és számos újítást kínál. Ez magában foglalja az X-CUBE konfigurátort, mint webalapú eszközt, a gyors és egyszerű kiválasztáshoz.