Letöltések
A túlfeszültség-korlátozó készülékek ajánlott felhasználási területe a szolgáltatási szektor és az ipari épületek, amelyeket villámhárítóval vagy rácsos ketreccel szereltek fel. A készülékek megvédik a villamos installációt a közvetlen villámcsapás következményeitől. A villámáram földelés irányában történő levezetésére szolgál. A túlfeszültség-korlátozót hálózatoldalon mindig olyan szakaszolóval (olvadóbiztosító vagy megszakító) kell ellátni, amelynek megszakítóképessége legalább akkora, mint az installálás pontjában mérhető maximális független zárlati áram értéke. Továbbá a túlfeszültség-korlátozók kínálnak olyan védelmet is, amely elhárítja a villám okozta további túlfeszültségeket.
A fényoszlopok és egyéb jelzőegységek lehetőséget nyújtanak, hogy vizuális vagy audiovizuális módon jelezzék a különböző berendezések és gépek működési állapotát. A fényoszlopokat jellemzően akkor használják, ha több működési módot kell tudni jelezni (például: a gép működik, üzemkész, vagy üzemképtelen), a hangjelzőket és berregőket pedig jellemzően meghibásodás, vagy egyéb állapotváltozás bekövetkezésének jelzésére alkalmazzák. A fényoszlopokat jellemzően több gépből álló csarnokokban alkalmazzák, ahol különböző működési állapotot kell megkülönböztetni egymástól, ezt különböző színnel világító fénymodulokkal szokás megkülönböztetni, illetve más és más fényjelzési megoldást lehet alkalmazni a különböző kritikusságú alkalmazásokra (folyamatos fény, villogás vagy akár villanás). Kiválasztás során fontos figyelembe venni a fénymodulok színét, jelzési típusát, fényerejét, a fényforrás típusát, valamint védettségi és rögzítési lehetőségeket.
Az Altivar Solar változtatható fordulatszámú szivattyúhajtás kompatibilis a szivattyúk és napelemek széles választékával, ami segít csökkenteni az alkatrészek számát, növeli a berendezés megbízhatóságát és élettartamát, és a szivattyú áramlását az energia rendelkezésre állásához igazítja.
Az EcoStruxure termékcsalád részét képező EcoStruxure Specification egy könnyen használható alkalmazás, mellyel műszaki specifikáció készíthető a középfeszültségű energiaelosztási rendszerektől, a kisfeszültségű kapcsolószekrényeken keresztül, a végelosztási és elektromos járműtöltési berendezésekig a kapcsolódó energiamenedzsment szoftver megoldásokkal együtt.
A Schneider Electric Galaxy PW 2nd Gen új generációs, nagy megbízhatóságú ipari szünetmentes tápegység (UPS), amely örökli az PW generáció nagy megbízhatóságát és széles körű alkalmazhatóságát, erős áramellátási biztonsági garanciát nyújtva a különböző ipari alkalmazások számára. A Galaxy PW 2nd Gen-nek két alkategóriája van: 3 fázisú bemenet/1 fázisú kimenet 10-120 kVA és 3 fázisú bemenet/3 fázisú kimenet 10-200 kVA. Mindkettő beépített transzformátorral rendelkezik ipari alkalmazásokhoz. Az olaj- és gáziparban, erőművekben, közlekedésben, gyártásban és könnyűiparban történő ipari alkalmazásokra tervezett Galaxy PW 2nd Gen Ipari UPS-t optimalizálta a Schneider Electric ipari UPS-ekre vonatkozó szakértelme és tapasztalata az áramátalakító technológiák terén. A Galaxy PW 2nd Gen Ipari UPS könnyen telepíthető, IP42 védelmi szintet kínál, széles körű üzemeltetési hőmérséklet-tartományt és erős túlterhelés elleni védelmet biztosít kritikus alkalmazásokhoz.