Letöltések
A VarBank fali fázisjavító berendezés kínálat automatikus meddőkompenzációt biztosít, kevésbé szennyezett hálózatra (fojtótekercs nélküli kivitel). Kifejezetten villamos elosztásra tervezett szekrények (Prisma Plus G és P) mellé használható berendezés a homogén kinézet érdekében. A VarBank kínálat használata főképp tercier épületek (hipermarketek, bevásárló központok, irodaházak) esetén ajánlható.
Az adapter bármely hagyományos schuko aljzatban használható, ezáltal univerzális megoldást nyújt, ha készülékeink fogyasztását szeretnénk mérni, vagy azokat távolról szeretnénk vezérelni. A dugalj adaptert bevonhatjuk az úgynevezett "Hangulatokba" vagy Automatizációkba is, ezáltal további kényelmi funkciókat tudunk megvalósítani vele.
Az Optiline kábelcsatorna rendszer alumínium vagy PVC kábelcsatornákból, padlódobozokból, energiaoszlopokból és minioszlopokból, asztali csatlakozókból áll, melyekhez a közvetlenül bepattintható Altira moduláris szerelvénycsalád tartozik. A Schneider Electric kábelcsatorna rendszereinek további tagjai az Estandar és Canatel minicsatornák.
Az RSB relé 1 (12/16 A) vagy 2 (8 A) váltóérintkezővel rendelkezik, tűs érintkezőinek köszönhetően alkalmazható NYÁK lapokon is, a relé foglalata elválasztott kialakítású (felül a főáramköri érintkezők, alul a vezérlőköri érintkezők csatlakozói helyezkednek el). Akár egyetlen referencia szám alatt is elérhető előre szerelt megoldásként (foglalat + relé + karbantartó kar + védelmi modul), mely megkönnyíti a kiválasztást.
A fényoszlopok és egyéb jelzőegységek lehetőséget nyújtanak, hogy vizuális vagy audiovizuális módon jelezzék a különböző berendezések és gépek működési állapotát. A fényoszlopokat jellemzően akkor használják, ha több működési módot kell tudni jelezni (például: a gép működik, üzemkész, vagy üzemképtelen), a hangjelzőket és berregőket pedig jellemzően meghibásodás, vagy egyéb állapotváltozás bekövetkezésének jelzésére alkalmazzák. A fényoszlopokat jellemzően több gépből álló csarnokokban alkalmazzák, ahol különböző működési állapotot kell megkülönböztetni egymástól, ezt különböző színnel világító fénymodulokkal szokás megkülönböztetni, illetve más és más fényjelzési megoldást lehet alkalmazni a különböző kritikusságú alkalmazásokra (folyamatos fény, villogás vagy akár villanás). Kiválasztás során fontos figyelembe venni a fénymodulok színét, jelzési típusát, fényerejét, a fényforrás típusát, valamint védettségi és rögzítési lehetőségeket.