Letöltések
Műszaki adatok


Felhasználásra kész, műgyantával kiegészített mészhidrát-cement kötőanyagú, por alakú szárazhabarcs, kézi felhordásra, modern színválasztékban.

A REVCO DECO CRYSTAL adalék a REVCO ReMix lábazati- és díszítő vakolathoz ajánlott. Segítségével a természetes köveket tartalmazó lábazati vakolaton, pl. N-natúr, csiszolt kőhatás érhető el. A színezett kőzúzalékok esetén diszkrét, ásványi csillogó hatás alakítható ki.

Az Eurocoustic Minerval® ásványi szálas kazettás álmennyezeti lapcsalád, kiemelkedő akusztikai paraméterekkel, magas páratűrő képességgel. Alapanyaguk ásványgyapot. A lapok látszó oldalán dekoratív, fehér színű, erősített üvegfátyol kasírozás található, míg panelek hátoldalán natúr színű az erősített kasírozás. A rendkívül ellenálló üvegfátyol kasírozás a lapoknak megfelelő merevséget, stabilitást ad a legnehezebb körülmények között is. A választékban 12 mm vastag, egyenes élű és 15 mm vastag egyenes élű termékek találhatók. A Minerval® panelek beépítéséhez a Rigips Quick-Lock® tartószerkezeteket ajánljuk, melyek T15 és T24 bordaszélességgel is elérhetők.

Emelt minőségű, könnyített burkolólap-ragasztó fokozott igénybevételre, közel 50% extra kiadóssággal. Ajánlott bel- és kültérben, cement- és mész-cement kötésű felületekre, webercol bondprimerrel alapozott gipsz vagy anhidrit aljzatokra, nedves helyiségekbe; kerámia- és kőporcelán (gres) lapok, valamint elszíneződésre nem hajlamos természetes és műkövek ragasztására. Kifejezetten ajánlott közepes méretű (max. 1600 cm²), alacsony nedvszívóképességű burkolólapok ragasztására.

A webertherm re-nova plus rendszer segítségével a meglévő, de energetikailag már elavult homlokzati hőszigetelő rendszereket gazdaságosan lehet felújítani, a régi, sérült hőszigetelés lebontása nélkül. Így hosszú élettartamú, magas minőségű, ismételten jól funkcionáló rendszer alakítható ki. A technológia során a korábban elhelyezett hőszigetelő lapokra közvetlenül új hőszigetelő elemek kerülnek webertherm 701D ragasztóval, így megtakarítható a bontás költsége, és ezzel csökkenthető a környezeti terhelés. A rendszer kialakítható EPS-re EPS lapokkal, továbbá ásványgyapotra EPS vagy ásványgyapot hőszigetelő magokkal, egyedülálló, akár 30 cm-es össz. vastagsággal. A záróréteg a széles szín- és struktúraválasztékban kapható vékonyvakolatokkal egyszerűen és gyorsan kialakítható.