Murexin Kft.

Murexin S4 szilikon impregnáló

Nagyon jó alkáli állóságú és hosszantartó hatású homlokzati impregnáló. Oligomer sziloxán bázisú és oldószer tartalmú anyag.

  • víztaszító homlokzati impregnálószer
  • graffiti elleni védelemre
  • transzparens

Letöltések

Murexin Repol S4 szilikonimpregnáló - műszaki adatlap

műszaki adatlap

pdf 132.8 kB
Murexin Repol S4 szilikonimpregnáló
 
Murexin Repol S4 szilikonimpregnáló - teljesítménynyilatkozat

teljesítménynyilatkozat

pdf 135.9 kB
Murexin Repol S4 szilikonimpregnáló
 

Nem találta meg, amit keres?

Dokumentum igénylése

Műszaki adatok

anyagszükséglet [l/m²]

anyagszükséglet [l/m²]

kb. 0,2-0,5 (alapfelülettől függően)

testsűrűség (ρ) [g/cm³]

testsűrűség (ρ) [g/cm³]

kb. 0,9

vízfelvételeli tényező (W) [kg/m²·h0,5]

vízfelvételeli tényező (W) [kg/m²·h0,5]

< 7,5%
További termékek a cégtől
Murexin D 495 Designburkolat ragasztó
 
Murexin D 495 Designburkolat ragasztó

Könnyen feldolgozható, emisszió szegény, oldószermentes, szál erősített, nedves- és kötőágyas diszperziós ragasztó magas nyírószilárdsággal és kemény ragasztó bordákkal PVC-Design- és kaucsuk burkolatokhoz. Design PVC burkolatok és PVC-CV burkolatok lapokban és tekercsben történő ragasztásához, kaucsuk burkolatokhoz lapokban és tekercsben 4 mm vastagságig, klórmentes padlóburkolatokhoz (poliolefin), textilburkolatokhoz jutahálós vagy szintetikus hátoldallal, valamint latex hátoldalú vagy PU- hab hátoldalú textilburkolatokhoz. Alkalmas padlófűtésnél és görgős szék terhelésnél. GIS Kód: D1. Fogazat: A1, A2, B1.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
Murexin MS-X 24 repedésösszezáró gyanta
 
Murexin MS-X 24 repedésösszezáró gyanta

Univerzálisan alkalmazható, környezetbarát, fiziológiailag ártalmatlan, természetes szagú, kétkomponensű MSP bázisú speciális gyanta, nagyon jó tapadó- és végszilárdsággal. Kül- és beltérben alkalmazható technológiai és zsugorodási fugák, valamint keskeny és széles esztrich repedések erőzáró kötéséhez. Gyors javítóanyagként és ragasztóként fához, kőhöz, betonhoz és fémhez. Lépcsőélek kialakításához, lépcső élvédők, hálós sarokvédők és szöges lécek beágyazásához, valamint fa- és fémprofilok rögzítésére. Alkalmas padlófűtésnél és görgősszék terhelésnél.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
Murexin DX 9 Speciál tapadóhíd
 
Murexin DX 9 Speciál tapadóhíd

Tapadásjavító, egykomponensű, felhasználásra kész, oldószermentes speciális diszperziós bázisú alapozó. Szívó- és nem szívóképes alapfelületek előkészítésére bel- és fedett kültérben. Mélyalapozóként alkalmas szívó és ásványi alapfelületekre, mint pl. cement-, anhidrit- és magnezitesztrich (padlófűtésnél is). Parkettaragasztás előtt a felszívódó-képes összetevőket nem tartalmazó összes Murexin MSP és PUR-ragasztóknál. Tapadóhídként alkalmas aljzatkiegyenlítők felhordása előtt csempére, terrazzora, szilárdan tapadó és vízálló ragasztómaradványokra, epoxigyantára, (felszívódó-képes összetevőket nem tartalmazó) epoxigyanta- és MSP bázisú nedvességzárókra, fa alapfelületekre, fémre, valamint jól megcsiszolt vagy golyószórt öntött aszfaltra. Nem alkalmas PUR festett és csiszolatlan, valamint Conti-Finish-el kezelt OSB lapokra. Az erősen szívó, cementtartalmú és kalcium-szulfát esztrich alapfelületeknél a DX 9 Speciális alapozót 1:1 – max. 1:4 arányban lehet vízzel hígítani.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
Murexin MS-X3 nedvességzáró alapozó
 
Murexin MS-X3 nedvességzáró alapozó

Szilán bázisú, hengerelhető, oldószer- és vízmentes speciális alapozó a kisebb szilárdsággal rendelkező ásványi alapfelületek megerősítésére. Normál, erősen szívó-, nem szívó alapfelületekre, valamint porló esztrichek alapozásához Murexin PU és MSP ragasztók felhordása előtt használható. Maradék nedvességtartalom lezárására cementesztrichnél és betonnál max. 4,5 CM%-ig, padlófűtésnél max. 3 CM%-ig. Nem tartalmaz felszívódóképes összetevőket és nem okoz káros kölcsönhatást a Murexin ragasztóanyagokkal. Aljzatkiegyenlítők és csemperagasztók esetén DX 9 speciális tapadóhíd használata szükséges. Átdolgozható Murexin MSP- és PU ragasztókkal. GIS kód: RS 10

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
Murexin CR 5 kaucsuk ragasztó
 
Murexin CR 5 kaucsuk ragasztó

Diszperziós bázisú, speciális ragasztó, extrém gyors kötés és szilárdság jellemzi.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
Ajánlott kategóriák
Betonjavító anyagok
Betonjavító anyagok
Szerkezeti vasalatok
Szerkezeti vasalatok
Ipari padlók, ipari padlóbevonatok
Ipari padlók, ipari padlóbevonatok
Betontechnológiai gépek, habarcskeverő gépek
Betontechnológiai gépek, habarcskeverő gépek
Betonadalékszerek, habarcs-adalékszerek, segédanyagok
Betonadalékszerek, habarcs-adalékszerek, segédanyagok
Épületszerkezetek

Nyílászáró, szigetelés, burkolat, ...

Épületgépészet

Kazán, klíma, légkezelő, szaniter, ...

Épületvillamosság

Elosztó, lámpa, tűzjelző, kamera, ...

Berendezések

Utcabútor, targonca, irodabútor, ...

Eszközök

CAD szoftver, hőkamera, vésőgép, ...