Legrand  Zrt. - Legrand Kereskedelmi Iroda

P17 Tempra ipari csatlakozótáblák

P17 Tempra ipari csatlakozótáblák összeállításához használhatók például a doboz, moduláris készülékek, előlap és aljzatok. A maximális védettségi szint IP66 lehet.

Letöltések

P17 Tempra ipari csatlakozótáblák - részletes termékismertető

részletes termékismertető

pdf 356.6 kB
P17 Tempra ipari csatlakozótáblák
 

Nem találta meg, amit keres?

Dokumentum igénylése
További termékek a cégtől
Colring vezetékkötegelők
 
Colring vezetékkötegelők

Belső fogazású vezetékkötegelők színtelen és fekete poliamidból.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
DLP antimikrobiális kábelcsatorna-rendszer
 
DLP antimikrobiális kábelcsatorna-rendszer

A DLP antimikrobiális kábelcsatornák baktérium-, vírus- és gombamentességet garantálnak elsősorban kórházak, laboratóriumok, bölcsődék, idős-otthonok részére, de akár nem egészségügyi épületekben, például iskolákban is. A magas higiéniai elvárásokkal rendelkező kábelcsatorna-rendszerhez a Program Mosaic antimikrobiális szerelvényei illeszthetők.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
DX³ segédérintkezők
 
DX³ segédérintkezők

A DX³ állapotjelző, hibajelző, univerzális és univerzális kombinált segédérintkezők, valamint a munkaáramú, nullfeszültség, túlfeszültség (POP) kioldók TX3 és DX készülékekre egyaránt felszerelhetőek.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Raritan intelligens rack elosztósorok
 
Raritan intelligens rack elosztósorok

Nagy sűrűségű géptermek számára gyártott, kimagaslóan magas rendelkezésre állásra képes, intelligens PDU-k, amelyek az alapvető funkciókon túl számos további alkalmazás ellátására is képesek.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Minkels rack rendszerek és lezárások
 
Minkels rack rendszerek és lezárások

Komplett megoldásokat géptermi rack szekrényekre, lezárásokra és hűtésre. A gyártó egyedi megoldásainak köszönhetően a teljes rendszer moduláris és jövőbiztos, amely elengedhetetlen a folyamatosan változó és különböző felhasználásra szánt adatbanki elvárásokhoz. A Minkelsnél megtalálhatók az általános és a teljesen egyedire gyártott egységek egyaránt, így minden speciális elváráshoz rugalmasan hozzáilleszthető, kulcsrakész hálózat építhető ki. A 2020-ban bemutatott Nexpand rendszer teljesen új megoldásokat kínál. A portfolió egyaránt tartalmaz 19” és 21” szélességű hálózati, szerver és ETSI szekrényeket, hideg- és melegfolyosó kialakításához szükséges lezárásokat, aktív és passzív hűtési megoldásokat, felügyeleti rendszert és elosztósorokat.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Ajánlott kategóriák
Ipari csatlakozók, dugaszoló aljzatok
Ipari csatlakozók, dugaszoló aljzatok
Épületszerkezetek

Nyílászáró, szigetelés, burkolat, ...

Épületgépészet

Kazán, klíma, légkezelő, szaniter, ...

Épületvillamosság

Elosztó, lámpa, tűzjelző, kamera, ...

Berendezések

Utcabútor, targonca, irodabútor, ...

Eszközök

CAD szoftver, hőkamera, vésőgép, ...