Legrand  Zrt. - Legrand Kereskedelmi Iroda

Lexic moduláris túlfeszültség-levezetők

1 és 1+2 vizsgálati osztályú túlfeszültség-levezetők főelosztók védelmére, 1+2 és 2 vizsgálati osztályú túlfeszültség-levezetők főelosztók, alelosztók és kiselosztók védelmére, 2+3 típusú készülékek kiselosztók védelmére, valamint 3 típusú készülékek (süllyezsttet szerelvények, elosztósorok, speciális aljzatok) helyi védelemre.

Letöltések

Lexic moduláris túlfeszültség-levezetők <br>
(Legrand katalógus 2020-2021 / 22-29. oldal) - részletes termékismertető

részletes termékismertető

pdf 469.8 kB
Lexic moduláris túlfeszültség-levezetők
(Legrand katalógus 2020-2021 / 22-29. oldal)
 

Nem találta meg, amit keres?

Dokumentum igénylése
Kapcsolódó hírek
Napelemes rendszerek védelme Legrand termékekkel
Napelemes rendszerek védelme Legrand termékekkel
Biztonságos és hatékony működés, hosszabb élettartam, fenntartható energiaellátás
Napelemes rendszerek védelme Legrand termékekkel
További termékek a cégtől
Valena szerelvény – Alumínium négyzetmintás
 
Valena szerelvények

A Valena szerelvénycsalád szín és hangulat kínálata lehetővé teszi, hogy mindenki az ízlésének, elvárásának és élethelyzetének megfelelően tudjon lakásához, házához, munkahelyéhez, irodájához odaillő szerelvényeket választani. A Valena funkciók széles körben találhatók meg, mint például: kapcsolók, fényerőszabályzók, redőnyvezérlők, TV aljzatok, USB töltőaljzatok, informatikai aljzatok, kihangosító rendszer. Vízmentes, IP44-es védettségű, süllyesztett szerelésű elektromos szerelvények is rendelkezésre állnak. A sokféle színben elérhető sorolókeretek lehetővé teszik akár öt funkció összeállítását is.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
MPX³ motorvédő kismegszakítók CTX³ ipari mágneskapcsolók - 3P RTX³ hőkildó relék CTX³ ipari mágneskapcsolók - 4P
 
Legrand nagyteljesítményű motorvédők és ipari mágneskapcsolók
5 termék

Motorvédő kismegszakítók 0,16 és 100 A között, ipari mágneskapcsolók és hőkioldó relék 9 és 800 A között, vezérlőrelék ipari mágneskapcsolókhoz, motorvédő kismegszakítók túlterhelés- és zárlatvédelemmel, valamint mágneskapcsolók és hőkioldó relék 9 és 310 A között.

5 termék
Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Legrand autotranszformátorok
 
Legrand autotranszformátorok

Egyfázisú és háromfázisú autotranszformátorok burkolattal vagy anélkül.

BIM
Termékismertető
BIM
Tovább
Termék kártya
DX³ motoros hajtások, Stop & Go visszakapcsoló automatikák
 
DX³ motoros hajtások, Stop & Go visszakapcsoló automatikák

A DX³ és TX³ készülékekre szerelhető motoros hajtások alkalmasak a rákapcsolt készülékek távvezérlésére (le- és felkapcsolásra egyaránt). Ilyenek lehetnek kismegszakítók, kombinált áramvédőkapcsolók, áram-védőkapcsolók, DX³-IS szakaszolókapcsolók (1P, 2P, 3P vagy 4P).

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Áramváltók és átkapcsolók
 
Legrand áramváltók és átkapcsolók

Ampermérőkhöz, fogyasztásmérőkhöz és multifunkcionális mérőkhöz kapcsolható egyfázisú és háromfázisú áramváltók (Ti). Az átkapcsolók a mérőáramkörök kézi kapcsolására alkalmasak, és lehetnek 4 állású árammérő átkapcsolók, 4 állású feszültségmérő átkapcsolók vagy 7 állású feszültségmérő átkapcsolók.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Ajánlott kategóriák
Túlfeszültség-védelem, villámvédelem
Túlfeszültség-védelem, villámvédelem
Épületgépészeti, épületvillamossági rögzítések és függesztések
Épületgépészeti, épületvillamossági rögzítések és függesztések
Épületszerkezetek

Nyílászáró, szigetelés, burkolat, ...

Épületgépészet

Kazán, klíma, légkezelő, szaniter, ...

Épületvillamosság

Elosztó, lámpa, tűzjelző, kamera, ...

Berendezések

Utcabútor, targonca, irodabútor, ...

Eszközök

CAD szoftver, hőkamera, vésőgép, ...