Letöltések
Műszaki adatok





Kül- és beltéri, vékonyágyas, fagyálló, csempe- és padlólap ragasztó kőporcelán (gres) lapokhoz, függőleges és vízszintes, beton és vakolt felületeken. Padlófűtés esetén is alkalmazható.

Sziliko-elasztomer vakolat, “kapart” hatás. Dekoratív vékonyvakolat fokozott UV-védelemmel kül- és beltéri használatra egyaránt. CT 76 sziliko-elasztomer bázisú vékonyvakolat alkalmazható meglévő hőszigetelő rendszeren, hagyományos vakolaton, betonon és gipsz kötőanyagú felületeken, valamint faforgács lapon, gipszkartonon, stb. Egyaránt alkalmazható régi és új épületek falazatán, valamint a Ceresit Ceretherm (ETICS) polisztirol táblás vagy ásványi kôzetgyapot táblás homlokzati hőszigetelő rendszerek záró elemeként. Javasolt magas páraáteresztő képesség igénye és intenzív színek használata esetén. A különleges adalékanyagoknak köszönhetően CT 76 képes a mikrorepedések ellen úgynevezett „öngyógyító” hatásra a felületen. Az UV elnyelő formulának köszönhetően garantált a tartós színmegőrzés.

A Ceresit CL 150 szalag szakadásálló, nem szőtt polipropilénből készül, butilgumival bevonva. A butilréteget kétrétegű szilikonpapír védi. A CL 150 szalagot a Ceresit CL 50 és CR 166 rugalmas, vízzáró bevonatok megerősítésére használják többek között fürdőszobákban, teraszokon és erkélyeken, a függőleges és vízszintes felületek csatlakozási pontjainál (sarkok, élek, tágulási hézagok stb. illesztéseinél). Különösen ajánlott a vízszigetelési réteg és a felület közötti csatlakozás tömítésére. A CL 150 nem használható víznyomásnak kitett területeken.




Nedvszívó betonaljzat és cementesztrich előkezelésére, tömör, nem nedvszívó aljzat előkezelésére, koncentrátum szívó és nem szívó aljzat alapozására; kritikus aljzat- és nagy igénybevétel esetén alkalmazhatóak.