Letöltések
Nem találta meg, amit keres?
Műszaki adatok










Az Integra Lay-in Mikrolook panelek teljes mértékben kompatibilisek a különböző T-15 tartószerkezetekkel. A Lay-in Microlook látszóbordás kazettás fém álmennyezet akárcsak a többi panel, készülhet galvanizált acélból, vagy alumíniumból, különböző RAL színekben. Ezen tulajdonságok teszik lehetővé a modern álmennyezeti kialakításokat. Az Integra Lay-in Mikrolook rendszer megfelelő megoldás lehet irodák, üzletek és bevásárlóközpontok álmennyezeti kialakításainál.




Az egyedi fém álmennyezeteknél az egyedi projekt függő igény kialakítása a cél.

A drótból készült optikai fém álmennyezetek szabad teret adnak a tervezésben. Ezen álmennyezetek kialakításukat tekintve áttört optikai álmennyezetek, ahol szabadon tervezhetők a gépészeti szerkezetek.

Az Integra Lay-in Flat panelek teljes mértékben kompatibilisek a különböző T-24 tartószerkezetekkel. A panelek készülhetnek galvanizált acél és alumínium alapanyagokból. A Lay-in Flat látszóbordás kazettás fém álmennyezet, a többi más típusú látszóbordás rendszerhez hasonlóan, könnyen bontható szerszám nélkül is. Az Integra Lay-in Flat rendszer megfelelő megoldást jelent az általános építési területeken, de akár magas higiéniai követelményeknek is eleget tud tenni, például konyhákban és gyártói csarnokokban.

A Lamella 301 fa álmennyezet főbb felhasználási területei, irodaházak, bevásárló központok és minden olyan közösségi tér ahol fontos az álmennyezeti tér átszellőzése, és hangsúlyt fektetnek a természetes anyagok használatára, valamint letisztult modern belsőterek kialakítására. Sávos elemek szerelése könnyű, saját tartószerkezetre függesztve alkalmazzuk.