Letöltések

A Dexion kihúzható raklapfiókok segítségével az akár 1000 kg-os raklapok kihúzhatók és betolhatók az állványba. Ezáltal csökkenthető a raklap felett szabadon maradó magasság.
A kihúzható raklapfiókkal a hatékony és ergonomikus munkakörnyezet kialakításának lehetősége mellett idő és hely takarítható meg. Raklapfiókok meglévő raklapos állványokba történő beépítésével azonos tárolókapacitás mellett felszabadítható az elkülönített, árukigyűjtésre használt terület mérete, valamint lerövidíthető az árukigyűjtés során megtett út.

A Dexion keskenyfolyosós raklapos állványa számos funkció ötvözésével a rendelkezésre álló hely lehető legjobb kihasználását és gyors árukigyűjtést tesz lehetővé. Kompakt és hatékony, számos iparág számára ideális, ahol korlátozott a raktározás céljára fenntartott terület.
A széles méretválasztéknak köszönhetően teljesen testre szabható és rugalmasan használható keskenyfolyosós vagy man-up targoncákkal. Kialakításából adódóan a közvetlenül a tárolt raklapokról történő árukigyűjtés is megoldott. A keskenyfolyosós raklapos állványokat a legtöbb esetben automatizált – sínes vagy indukciós – megvezetésű gépekkel szolgálják ki.

A PALOMAT® Greenline elérhető akár -25 °C-os hőmérsékletű helyiségekben használható kivitelben is (csak 15 raklap / 500 kg kapacitással). Bárhol elhelyezhető, ahol van egy szabad 230 V-os konnektor. Azonnal hatékonnyá és rugalmassá válhat a raklapok kezelése. A folyamatok változása esetén a PALOMAT® Greenline könnyedén áthelyezhető máshova. A raklapok be- és kitárolhatók békával, gyalogkíséretű targoncával vagy akár homlokvillás targoncával is. A raklapok kezelése a talajszinten történik. A PALOMAT® Greenline üzemeltetéséhez csupán elektromos áramra van szükség. Teljesen automatikus betárolás és adagolás. Válassza a PALOMAT® Greenline változatot, ha egyidejűleg csak egy raklapot tervez kezelni és sűrített levegővel és elektromos árammal szeretné a berendezést üzemeltetni.




A Dexion raklapos állványok számos elrendezésben felépíthetők, hogy logikus és jól használható raktári elrendezést alakíthasson ki. Gazdaságosan használható tárolórendszer minden iparág számára – legyen szó hűtött vagy mélyhűtött raktárak számára ideális bejárható vagy gördíthető állványokról (MOVO) vagy a lejárattal rendelkező áruk számára kialakított FIFO rendszerű átfutó állványokról.

A Carton Flow gyors és rugalmas megoldás a termékek szerelőállomásokhoz történő eljuttatására. Az egyes szintek könnyen állíthatóak a különféle méretű csomagok hatékony mozgása érdekében. A Carton Flow rendszer kellően rugalmas ahhoz, hogy lehetővé tegye a raktár elrendezésének módosítását és fejlesztését annak köszönhetően, hogy statikus egységként vagy fékezhető kerekekkel szerelve mobil állványként is felállítható. A görgős tálcák akár raklapos állványokba is integrálhatóak, például nagyméretű termékeket tároló magasabb gerendaszintek alá.