Letöltések
A Firelock Louvre hő- és füstelvezető szerkezet a nyomás- és hőmérsékletkülönbségtől függően az épületen belüli hőterhelést használja ki természetes szellőzésre és tűz esetén füstelvezetésre, nagy mennyiségű hő- és füstelvezetést biztosítva. Időjárásfüggő napi szellőzésnél a lamellák csapadék esetén automatikusan bezáródnak a külső esőérzékelő által szabályzott módon. Az opcionális áttetsző lamellák használata magas szintű, gazdaságos nappali bevilágítást biztosít.
Az NKV-G zsalus szellőzők kiváló minőségű alumínium- vagy rozsdamentes acéllemezből készülnek, a profilokat úgy tervezték, hogy maximális védelmet nyújtsanak az eső behatolásával szemben. A mozgatható zsalus szellőzőben a fix lamellák váltakoznak a közbenső állítható lamellákkal, így nyitott helyzetben is időjárás-független szellőzést tesznek lehetővé. Az opcionális extrák széles választéka áll rendelkezésre, a rozsdamentes acél madárvédőktől a csavarozható hangtompítókig. A vezérlések széles skálája lehetővé teszi, hogy a zsalus szellőzők az időjárástól függően a megfelelő szögben nyithatók legyenek. A fix lamellás, folyamatos zsalus szellőzők építészeti árnyékolási célokra is használhatók.
A Ventispecial, ventilátorok teljes palettáját kínálja hő- és füstelvezetéshez, az EN12101-3:2015 szabvány szerint, valamint normál hőmérsékletre, két-fordulatú és EC-motorokkal. A Ventispecial 2003 óta foglalkozik indukciós ventilátorok fejlesztésével. A legelső prototípust kézzel készítették, és ez képezi az összes jelenleg piacon lévő indukciós ventilátor alapját.
A VN-Roof AH HT F400-as kétfordulatú motorral szerelt axiális tetőventilátor hő- és füstelvezetésre. A ventilátor EN 12101-3:2015 szabvány szerinti F400 osztályú tanúsítvánnyal rendelkezik.
A közel húsz éve alakult CIPI s.r.o. profiljába tartozik a bevilágító rendszerek, tető- és homlokzati polikarbonát üvegezési rendszerek, alumínium és horganyzott acéllemezből készült élhajlított profilok, valamint hő- és füstelvezető rendszerek gyártása. Termékeik kiválóan illeszkednek az Autent Solutions rendszereibe, ahol mindig nagy hangsúlyt kap a természetes fény beengedése zárt terekbe.